KEFCHE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEFCHE

Забавлявайтесе тук!!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любовни терзания

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 3:45 pm

Ем,всеки има,или е имал,или ще има.Споделяйте тука пък по-опитните ,а и другите ще помагат ;)
Върнете се в началото Go down
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 9:52 pm

Момичета,съветченце искате ли?Първо,някои още не са пълнолетни,като станете на 30 и нямате гадже все още тогава ще има причина за оплакване.И още нещо - ако сте си харесали някой и си гризете ноктите - да му кажа ли,да не му ли кажа - нищо няма да постигнете.Моят съвет е - действайте,пък да става каквото ще,100 % след това ще ви олекне какъвто и да е отговора.
Върнете се в началото Go down
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:37 am

Reggae_Girl написа:
аха...мерси за съвета...ама аз се лигавих тука :lol: смислъл верно си няма гадже...ама не ми е и притрялбало :lol:
Е аз пък не мисля,че си права,защото те познавам и понеже обичам да казвам това което мисля,ще си кажа моето мнение по въпроса."Не ми е притрябвало" в твоя случай си е чисто оправдание.. Аз не знам точно какво искаш ти,ама тая тема я направих със сериозната цел наистина да си помагаме едни на други,а не някой да се шегува с проблем,който всъщност няма,или има но го е срам,или страх,или не знам още какво,да си признае :evil: Така се губи смисъла на темата.Или казваш че искаш съвет,или просто не пишеш за проблем който не съществува.

Та ето ви моят проблем.Не мога да проумея защо винаги си харесвам някой който е далеч от мен :scratch: ?! Знам какво става всеки път и спокойно мога да кажа,че любов от разстояние не е любов,а изтезание.Но..Продължавам да го правя.Просто в мен е вродено чувството за търсене на нещо далечно и ново.
Хъх... 148 километра как ви се струват? Не казвам,че са кой знае колко много,но просто като нямаш и възможността да се виждаш често с човека който харесваш е най-малкото убиващо.Говорете ми за тва че разстоянието разпалвало любовта и че като са по-наблизо хората бързо си омръзват-аз вече не вярвам в тия неща,защото достатъчно съм изстрадала от липсата на любими хорa (от както се помня съм разделена с поне 2 от роднините ми,един от които ми е родител) Добре де.. Някой ще ми отговори ли защо по дяволите трябва все да се чувствам самотна като ходя с някой?
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 7:44 pm

аз лично изобщо не съм на Ти с любовните работи...наистина проумях много работи в послените 2-3г и за това мнението ми за мъжете е че са егоитични,гадни,мислещи само за секс ИДИОТИ.За това казах че не ми е притрябвало гадже,вярно не ми е особенно приятено да си няма,но в някои слуай предпочитам да няма нищо общо с момчета...какви то и да било.Ест има и изключения но много рядко се попада на тях.

Кате по твоя проблем мисля че любовта от растояние не може да бъде любов.Може би ти се случва така,защото найстина имаш нужда от някои.Въпреки че е далеч от теб,той е обича и за теб е важно че има някои който те обича въпреки че е далче от теб.Незнам дали ме разбираш но...Навскяъде има мноо момчета,различни,симпатични,готини...просто не си се запознала с тези който са близо до теб...изчакай...живота е пред теб ;)
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 2:01 am

Момчетата може са "егоитични,гадни,мислещи само за секс ИДИОТИ" ,НО (тук има едно огромно но) както те не могат без нас,така и ние не можем без тях . Ако не беше така хора нямаше да има . Освен това не можеш да ги слагаш под общ знаменател и не знам какво те е накарало да се озлобиш така ,но описанието което им даваш важи за не толкова голям процент от тях.Просто не си се опитала да опознаеш някой както трябва. ;) Опитай,не хапят.
Върнете се в началото Go down
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 6:03 am

A^Beautiful^Lie написа:
Аз не знам точно какво искаш ти...
Не знам какво искам,ама го искам веднага :lol:


Тъй,ся...По въпроса с разтоянието и за "егоистичните,гадните" и тн.
Първо,кой те кара да ходиш да ги гониш зад девет планини в десета?Никой.Когато наистина си харесаш някой няма значение,ако ще и на друга планета да е,аз обаче те съветвам - поогледай се (не с бинокъл) и ще видиш,че около теб има много момчета (и като приятели) с които можеш да установиш контакт (не електрически) :lol:
И не се страхувахтв "ми той дали ще ме хареса,мрън,ми те на моята възраст вече са правили секс,а аз още си нямам гадже.Нито трябва да се променяте и да заставате на челна стойка за да ви харесат,нито пък да се превръщате във ***** за да спечелите някого - той не си залужава.Има компромиси които се правят за една връзка,но те се правят и от двете страни.

"егоитични,гадни,мислещи само за секс ИДИОТИ" Oops,I did it again.
Няма такъв филм.Само защото са момчета са идиоти.Те са хора,като си помислиш,всички са еднакви (и е вярно до някъде) докато не им дойде акълът в главите (при някои никога не става) или не си намерите "идеалният образ".Никой не е идеален,всеки си има "кусури" и никой никога не може да бъде напълно идеален,но за това е любовта - ти не обичаш някой заради добрите му страни само,обичаш го и въпреки недостатъците му ;)
Айде стига ви толкова акъл :lol:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любовни терзания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовни терзания   Любовни терзания Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любовни терзания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KEFCHE :: L O V E-
Идете на: