KEFCHE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEFCHE

Забавлявайтесе тук!!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Модата или моя вкус?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 6:15 pm

?? :roll:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Гост
Гост




Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeНед Дек 30, 2007 10:56 pm

вкуса модата слушам рядко :bom:
Върнете се в началото Go down
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeПет Яну 25, 2008 9:03 pm

Майната й на модата,обличам се както ми харесва.Като се има предвид че завършвам хг скоро аз може да въведа нови модни тенденции :geek:
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 2:48 pm

дано!!на мен тя мода не ми харесва изобщо :x вчера влизам в един магазин :x то ми се доповръща от лъскави работи :x :x :x :x :x :evil:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 10:13 pm

Пайети,джуджавки,блестящи надписи,да не говорим че има едни дрехи на които пише такива псувни на италиански,а някои като се облекат с тях вървят и се фръцкат.Ужас.И видиш една група момичета - от първата до последната облечени еднакво,майко мила :|
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 3:47 pm

нз кой я е измислил тая мода...ама дано да се промени към добро по-бързо...аз си се обличам както ми падне :D
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeЧет Яну 31, 2008 11:02 pm

Мода мода,измори народа - казваше една приятелка.
Върнете се в началото Go down
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 1:39 am

Хората без собствено мнение и вкус винаги ще ги има и винаги ще се дразнят от различните.Кво да се прай.. Клонингите са навсякъде и не разбират,че по този начин убиват човешката си идентичност.
Аз не съм против модата.Аз съм против тези,които се водят изцяло по нея,защото не винаги това което е на мода е хубаво.Лично аз си подбирам само нещата които са по мой вкус и не бих носила нещо,ако е само за да съм фешън.
Върнете се в началото Go down
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 5:47 am

Аз нося дрехи в които се чувствам добре.Ще се чувствам адски кофти и не намясто в някакви тъпи маркови дрешки с какви ли не финтифлюшки по тях и цветове,които въобще не си пасват,да не говорим пък за моделът.Грозно ми е да изляза из града и да гледам една след друга да ми се редят манекенки с еднакви дрехи,или пък да тръгнат по минижуп през зимата когато дърво и камък се пука от студ.Едно е да се обличаш добре,друго е да търчиш като подивял към магазина всеки път когато излезе някоя нова шапка или ботуши.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Модата или моя вкус? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Модата или моя вкус?   Модата или моя вкус? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Модата или моя вкус?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KEFCHE :: Мода-
Идете на: