KEFCHE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEFCHE

Забавлявайтесе тук!!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вегетарианците.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Вегетарианците. Empty
ПисанеЗаглавие: Вегетарианците.   Вегетарианците. Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 6:32 pm

Хай.Аз от 8 години съм вегетарианка и да ви кажа не съжалявам и така се чувствам по- добре.От една страна съм спокойна да знам,че всички мизерии които правят с животните не са заради мен.От друга - месото е тежка храна и води до натрупване на холестерол и до напълняване (при мен няма как да стане защото всички от семейството ми са слаби.)
Ами това е.Какво мислите вие по въпроса?


Последната промяна е направена от Cyanide Sun на Чет Фев 28, 2008 3:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Вегетарианците. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вегетарианците.   Вегетарианците. Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 10:35 pm

Нямам нищо против вегетарианците.(все пак и Джаред е такъв :lol: ) Напоследък покрай новия клип на 30стм се запалих много на вълна срещу глобалното затопляне и започнах да водя по-природосъобразен начин на живот,та си мисля дали да не стана вегетарианка поне за известен период.
Върнете се в началото Go down
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Вегетарианците. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вегетарианците.   Вегетарианците. Icon_minitimeЧет Фев 28, 2008 3:54 pm

Ами това е хубаво,но Джерард го прави заради личните си убеждения (предполагам).Трябва наистина да си сигурна в това което правиш,не просто защото си му фенка.
А не е кой знае каква загуба,повярвай ми ;) Аз си се чувствам добре без да нагъвам кюфтета вече 9 години
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Вегетарианците. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вегетарианците.   Вегетарианците. Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 10:36 pm

аз също съм вегетарянка или поне се опитвам да бъда щото майками ми напухва някфи салами в сандвичите :pale: Вегетарианците. 166429 полезно е да се яде месо,но поне да е чисто! и да се яде по 1-2 на месец....но аз не ям(ако майка ми не ми напутфа,аз го изхвърлям де,ама....)аз мразя месото просто има ужасен фкус не го ям само щото не траа и е вредно да се яде постоянно и т.н.,а щото е УЖАСТНО!!! :pale: :evil:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Вегетарианците. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вегетарианците.   Вегетарианците. Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 2:19 am

"Купете си пет кебапчета от Централна гара в София и съберете куче!" :tongue:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вегетарианците. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вегетарианците.   Вегетарианците. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вегетарианците.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KEFCHE :: Кулинария-
Идете на: