KEFCHE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEFCHE

Забавлявайтесе тук!!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Любим филм

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Любим филм   Любим филм Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 4:44 pm

Кой ви е любимия филм?За какво става въпрос във него?
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм   Любим филм Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 10:33 pm

Доста са,но може би филмът който ми е направил до сега най-силно впечатление е Requiem for a dream.Ето моето мнение за него,което написах в един друг форум:
Прекрасен,смислен,но и доста депресарски филм с невероятна актьорска игра.Определено не е филм за всеки и не всеки има сили да го изгледа повече от веднъж.Имам приятели,които накарах да го изгледат и повечето отзиви бяха отрицателни.Сюжетът не е нищо ново-наркомански филми колкото щеш,но начинът по който са комбинирани актьорската игра,музиката и останалото е страшно въздействащ.Сякаш гледайки го,в теб се заражда една мечта,един прекрасен сън,който умира заедно с тези на героите и след първото гледане се чувстваш разбит на хиляди парченца.И все пак,колкото и да е депресиращо първото гледане,завиждам на всеки един,който сяда да го гледа за първи път,защото чувството което се изпитва при първото гледане,никога не би могло да се повтори.За пръв път ми се случи филм да се отпечата така ясно в съзнанието ми още с първото гледане-запомних всяка една сцена,всяка музика към сцените и се превърна в любимият ми филм още с това първо гледане.Ако не го заобичате с първото,с никое друго гледане няма да се влюбите в него.Обичам да го гледам без значение какво е настроението ми-тъжно или весело,просто едно гледане може да осмисли целият ми ден.
Като край на мнението си ще кажа,че тези които не са го гледали и не обичат тежки филми ТРЯБВА да го гледат,защото той не е като другите,а тези които не са го гледали и обичат тежки филми нищо не са видели!
Върнете се в началото Go down
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм   Любим филм Icon_minitimeСря Яну 30, 2008 9:51 pm

Гарванът - 1994
Най- великият филм който някога съм гледала!


Любим филм Pos3157
Хората вярват, че когато някой умре, гарван отнася душата му в земята
на мъртвите. Но понякога се случва нещо толкова лошо, че от
непоносимата мъка, душата не може да намери покой.

Понякога, само понякога, гарванът може да върне такава душа в света на живите, за да оправи нещата...

Шели и Ерик бяха много влюбени. Но никой не вдига сватба на Хелоуин, не
и в Детройт. Шели е изнасилена и пребита от главорезите на бандитския
бос Топ Долар, и 30 часа по-късно умира в болницата.

Ерик е застрелян и изхвърлен през прозореца. Година по-късно смъртта
вече не е същата за Ерик Дрейвън. Придружен от гарван и надарен с нови
сили, в свят, изпълнен с тъга и болка, той отново е жив, за да отмъсти
за смъртта на любимата си. Въпреки всичко, любовта е вечна. И някои от
нас вярват в ангели.

Препоръчвам който не го е гледал да си го намери и да го гледа,не само заради невероятната история и игра на актьорите,но и заради инцидентът,белязал филма със зловещата му слава,това остава един от най великите филми с неповторима готическа атмосфера.
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм   Любим филм Icon_minitimeСря Апр 16, 2008 9:55 pm

оо...да гарванът е мн як филм...добре че го гледах...ся искам да гледам и др части :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм   Любим филм Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 12:41 am

Хора,гледах едно невероятно филмче и страшно му се накефих!Казва се Final Fantasy Advent Children.Невероятно изпълнение,история,бойни сцени и графично оформление!Просто ми зе акъла! :cheers:
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм   Любим филм Icon_minitimeЧет Май 22, 2008 7:03 pm

гледах голямото напушване :lol: мн разбива тоя филм...има мн смях :lol:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Sponsored content





Любим филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим филм   Любим филм Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим филм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KEFCHE :: Пред Екрана-
Идете на: