KEFCHE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEFCHE

Забавлявайтесе тук!!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Да избягаш

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Да избягаш Empty
ПисанеЗаглавие: Да избягаш   Да избягаш Icon_minitimeСря Яну 16, 2008 11:32 pm

РП-то ще се разказва за група тийнове приятели,които имат различни лични проблем.Някои от тях не опитват да се борят с проблемите или прибягват към грешни начини,които не ги разрешават-взимат наркотици,правят опити за самоубийство.Други са силни въпреки всичко и някак си успяват да оцелеят крепени от мечтите си.
Мисля,че темата е много близка на всички ни и ще е интересно всеки да си направи герой и да покаже през какви проблеми,как и дали би преминал.
Ето моята героиня:
Име:Адисън А.К.А. Ади
Години:16
Зодия:Козирог
Характер:Обича хората около нея да са щастливи и обича да ги прави такива.Повечето хора я мислят за вечно щастливото момиче което няма никакви проблеми и за това се захваща с разрешаването на проблемите на другите.В себе си крие по-голяма част от истинските си чувства и много болка,предизвикана от това,че постоянно хората към които се привърже си отиват от живота й.Баща й я е напуснал,като е била още на 1 година ,а майка й е наркоманка,която постоянно ходи от мъж на мъж,всеки по-пропаднал и от предишния.Единствения човек,който я познава истински е най-добрата й приятелка Беа,с която се познават от както се помнят.
Интереси:Обича рок и емо музиката.Обича да рисува и да пише.Само така успява да излее чувствата си и да убие част от болката.

Започвам,а следващия да си пусне профил на героя(някой трябва да е Беа):
Ади се събуди,стресната от крясъци.В другата стая майка й се караше с поредното си гадже алкохолик.Момичето долепи ухо до стената,но не можеше да чуе почти нищо.
-КУРВА!!!-викът му отекна в цялата къща,последван от силното пляскане на шамар и тряскането на входната врата.
Адисън бързо изтича при майка си.
-Трябва да престанеш с това.
-Млъкни и ми дай хапчетата.-проплака майка й.
-Не и този път,мамо.Потърси помощ или ще се махна от тук завинаги.Помисли си добре.Давам ти време,но повече не мога да остана в тази къща.Местя се при Беа.Ако размислиш,можеш да ме намериш.
Ади взе само mp3 плейъра си ,малко пари и телефона си,и тръгна по измитите от дъжда улици.
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Да избягаш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да избягаш   Да избягаш Icon_minitimeЧет Яну 17, 2008 8:12 pm

герои
име:Беа
години:15
зодия:Рак
Обича да е с приятелката си Ади.иска винаги сичко да е ОК и да няма никави грижи.Не е стеснителна и обича да се прави на голямата работа.Често е кара с майка си и брат си.Майка и е "аристократак".Иска винаги всичко да еподредено и изискано...по дреите и няма нито една бръчица!Поне брат ми слуша същата музика като нея.Иска да е само дете и никои да не я тормози.Стаята и е "окичена" с безброй плакати на любимите си групи:30 STM,Evanescenc,Green Day,Childer of Bodom,Korn и др.обича да мечтае,обича спокойствието. забавлява я рисуването и това е единственото нещо който и прави удоволствие освен да слуша музика.играе Хип-Хоп

Валеше..и валеше и валешеее...Беа излезе от порутената сграда където играеше хип-хоп.Погледна небето,от коетот не спираше да вали дъжд.Въпреки че знаеше че ще вали,тя се беше облякла само с тениска.Валеше вече 3ти ден и дъждът отмиваше всичко,но не и болката в сърцето и.Тръгна бавно към къщо пеша...опита се да си запали цигара,но дъждът не и позволявашше да си запали запалката...Тъжна тя тръгна към къщи.Виско изглеждаше сиво...сиво...сиво...по-сиво от улично паве и толкова тъпо...чак по-тъпо от кучките в класа й..и толкова скучно...по-скучно от часовете по математика.Цялата земя се беше схлупила под облаците и Беа знаеше че няма да може да излезе от примката...Мокра до кости,тя се прибра у тях.Къщата както вингаи беше облизана от всякъде и беше толкова чиста,че да те хване гнус от чистота.Нямаше никои.Тя отвори халадилника и намери както винаги зготвена храна.Майка и не даваше в къщата да се яде "улична" храна.Тя с погнуса върна тавата обратно в хладилника и извади от чантата си 1 сникърс и заръва жадно.Влезна в стаята на брат си за да намери поне малко водка за утеха....но нямаше и капка алкохол.Вкусната като краставица тя влезе в нейната си стая и наду Evanescenc до края!Легна на леглото и за почна да плаче.... :arrow:


Последната промяна е направена от на Вто Яну 29, 2008 3:08 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
A^Beautiful^Lie
Jared Leto's kidnapper
Jared Leto's kidnapper
A^Beautiful^Lie


Брой мнения : 83
Age : 30
Registration date : 05.01.2008

Да избягаш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да избягаш   Да избягаш Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 2:06 am

След малко на вратата се позвъни.Беа избърса сълзите си и побърза да отвори.Като видя приятелката си изведнъж се появи лъч надежда.
-Спри тази музика,по дяволите.Само Evanescence ми липсват в момента..-каза Ади ,чиято мокра коса вече беше направила малка локвичка на пода.
Беа побърза да изключи музиката,защото виждаше,че приятелката й не е в настроение също като нея.
-Ще те убият ли ако остана да живея тук за известно време? -направо попита Адисън.
-Със сигурност.
-Добре.Тогава се приготви да умреш.
-Какво става?Нещо с майка ти?
-Обичайното.. Но не мисля,че ще издържа на това още дълго,за това временно трябва да изчезна от там.Опитах по всички начини.Иска ми се и тя сама да потърси помощ.
-Хайде да говорим утре за това.Става ли?-промълви Беа,която вече умираше за сън.
-ОК.Аз излизам на терасата да пуша и като ми се приспи ще дойда при теб.
=====
След половин час двете момичета вече се бяха разположили на двуетажното легло и се насилваха да заспят,защото искаха този тежък ден да свърши по-бързо...
=====
На сутринта нямаше и следа от вчерашната тъга и Ади си мислеше,че всякаш е забравила за проблемите.Слънцето напичаше силно и по принцип мрачната стая,грееше цялата.Адисън се качи по стълбата на горния етаж на леглото и започна да прави опити да събуди приятелката си.
-Ставай! -тя леко побутна Беа,която спеше непробудно.
-Ставай ти казах.Излизаме.-Беа вече беше отвита и след няколко сръгвания се събуди.
След няколко минути момичетата вече бяха облечени и тръгнаха към мола,който не беше далеч от дома на Беатрис.
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Да избягаш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да избягаш   Да избягаш Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 7:35 pm

по пътя Беа каза:
-Май дъждът вчера проми тъгата ми.Сега се чувствам много по-добре.Радвам се дойде да спиш у нас,макат чистотата сигурно да те одвръщава-засмя се доста високо Беа
-Да!Наистина как може майкати да е маняк на тема чистота.Мойта ако беше аз със сигурност щях да полудея.А същност ти защо беше толкова тъжна вчера...какво е станало?-попита наистина заинтрегована Ади
-Ооо...-изхленца Беа-не ме занимавай пак с това,не разваляй хубавия ден...моля те :roll:
-Ок,но ще ми кажеш после!Обещаваш!?!
-Обещавам!!!!-намигна и Беа

==========

След 5мин те вече влезнаха в мола
-Къде ще ходим сега?-попита Ади
-Ами,как къде?-учуди се Беа-До... :arrow:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Да избягаш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да избягаш   Да избягаш Icon_minitimeСря Апр 16, 2008 9:38 pm

няма ли някои да пише бе... :roll:
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Sponsored content





Да избягаш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да избягаш   Да избягаш Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да избягаш
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KEFCHE :: РП истории-
Идете на: