KEFCHE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEFCHE

Забавлявайтесе тук!!!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ник,подписи и аватари

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Ник,подписи и аватари Empty
ПисанеЗаглавие: Ник,подписи и аватари   Ник,подписи и аватари Icon_minitimeВто Яну 29, 2008 3:50 pm

Тук задавайте въпросите си свързани с тези четири компанента.

А аз да дам някой пояснения.
Ник: този вид форуми ни предлагат възможността да сменяте ника си, когато си пожелаете.Но има едно малко правило, което трябва да се спазва: Ник се сменя максимум три ( 3 ) пъти месечно!!!
Ранг: Има си рангови титли, но тях ги определя другият админ, щото аз отсъствах.Та той ще ви ги каже, ако са готови.За специален ранг още няма да говорим.
Подиписи ( сигнатури ): Ако подписа ви не излиза идете в профила си.В лентата, където са изписани Преференции, Подпис, Аватар и т.н., натиснете Преференции.От там разгледайте надолу какви преференции имате.На въпроса "Винаги показвай подписа ми" натиснете да.После, когато пускате мнение под кубчето с мнението ви има лента с нещо като преференции.При покажи подписа сложете тикче и сте готови.Знам, че е неясно, но при проблеми пишете тук и ще опитваме да обясним по-добре
Аватар: Има два варианта.Първият: Качвате го от компютъра си ( Прелисти -> Избирате от папкта коя картинка ще е -> Избери -> Прати ).Вторият: Взимате линка на ава или картинката и го поставяте в лентата Динамичен Аватар.Внимавайте с големината.
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Cyanide Sun
Ikkunaprinsessa
Cyanide Sun


Брой мнения : 141
Location : This Fortres Of Tears
Registration date : 25.01.2008

Ник,подписи и аватари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник,подписи и аватари   Ник,подписи и аватари Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 3:29 am

Как се сменя ника?
Върнете се в началото Go down
fifil0tka
Шефката
Шефката
fifil0tka


Брой мнения : 263
Age : 30
Registration date : 29.12.2007

Ник,подписи и аватари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник,подписи и аватари   Ник,подписи и аватари Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 8:44 pm

Влизаш в профил и от там си сменяш ника ;) където си сменяш и праолата и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://kefcheto.forumotion.net
Sponsored content





Ник,подписи и аватари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ник,подписи и аватари   Ник,подписи и аватари Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ник,подписи и аватари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
KEFCHE :: въпроси от вас,отговори от нас-
Идете на: